Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nagy borítékba férne...

Milyen nagy borítékba férne bele, hogyan és mennyiért tudnám így feladni a postán?

Figyelt kérdés
Egy nem túl vastag női ruháról van szó,ami kicsit több,mint 200 g. Beletettem egy átlátszó csomagolásba összetűrve, abba mértem le. 22 cm hosszú, 16 cm széles, 5-6 cm vastag. TC/4 öntapadó (A4-es) borítékra gondoltam,ami 229×324 mm- bár ez úgy emlékszem a kül mérete,de nem biztos. Ti milyen nagyot ajánlanátok? Hol lehet venni hasonló méretű borítékot olcsón? Egyéb tanácsot és észrevételt is elfogadok. Köszi előre is.

2018. ápr. 27. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökmind1, ugyanis minimum ajánlottan fogják felvenni, az meg csak egy hangulattal olcsóbb, mint a csomag
2018. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A4-es méretű borítékot csak csomagként vesznek fel, mert nem fér bele a szabvány méretű postaládába, az sem számít, hogy ajánlottan adod fel, amit ugyebár nem is tesznek postaládába, mivel alá kell írnod, hogy átvetted, de akkor is így van. Tapasztalatból mondom.
2018. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ezt csak csomagként fogják felvenni ami minimum 1500Ft, így hogy a boríték olcsóbb vagy sem már teljesen mindegy.
2018. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintetek bele férne az A4-es borítékba? Az olcsó borítékot csak azért írtam mert akkor vennék többet egy helyről és nem járkálnék utána és azért nem teljesen mindegy milyen darab áron veszek többet.

Úgy olvastam valahol,hogy postán maradó ajánlott levélként fel lehet ilyen nagyot adni. Akkor ez nem igaz?

2018. ápr. 29. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól olvastad, postafiókra és postán maradóra mehet levélként.
2018. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2018. ápr. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!