Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van ötlete esetleg?!...

Valakinek van ötlete esetleg?! 😳😅😅

Figyelt kérdés
Wattpadra akarok romantikus sztorit irni, semmi otletem sincs.. Segitene valaki hogy megjojjon az ihletem? XDD kerlek hogy ha van otletetek irjatok sokat előre is koszonom! ❤
2018. máj. 1. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötleted, minek akarsz írni? Kényszerít valaki? Vagy ez a divat, ettől leszel menő?
2018. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd a többiek írásait és írd meg azok ellentétét :D Olyan kiábrándító, hogy a mostani írások mind, tök egyformák... Alkoss egyedi történetet, ne másold a többieket.
2018. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Khm.. Elso valaszolo. En azert akarok irni mert szeretek irni, es mar sok konyvet irtam ezert nincs otletem.. De te biztos jobban tudod ezt.. Itelkezzel csak, ahelyett hogy segitenel mason. Latom csak ehez ertesz. Es nem leszek ettol meno. En csak szeretek irni. Baj ez? Olyan nagy hatalmas baj ez? Ha? Na? Na? Na? Nem?? Szerintem sem! En a helyedbe ide se jottem volna.. Szánalom hogy azert valaszolsz csak hogy ,,leolts " masokat.. Te ettol menonek erzed magad?:D
2018. máj. 1. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:

"mar sok konyvet irtam ezert nincs otletem"


Na ne röhögtess már. Annyira komolytalan ez. Az ember akkor ír, ha van mit írnia. Vagy te megrendelésre írtad azt a rengeteg könyvedet? Szólt a szomszéd Pista bácsi, hogy szeretne olvasni egy középkori felfedező kalandos hajóútjáról, és akkor te írtál neki egy ilyen könyvet? Ugye, hogy nem?


Vagy ha most itt valaki azt írja, írj egy könyvet ami a kozmikus háttérsugárzás mélytengeri élővilágra gyakorolt hatásairól szól, akkor írsz egyet?


Vagy elég ha annyit mondunk, írj nyálas tiniregényt?


Tényleg nem értem, mit szeretnél ezzel elérni.


Ha valakinek annyi fantáziája sincs, hogy egy témát találjon magának, az hogyan fog egy egész könyvet megírni...? Mondjuk pontosan tudom: sehogy.

2018. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsokent a helyesirassal kellene megbaratkoznod. Amig ez nem megy, mindenki csak kirohog, lenez.
2018. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kreatív munkát nem lehet erőltetni, ha magától nem megy, különben gagyi lesz a végeredmény XDDDDDDD

alkotói válságban vagy, előfordul, hanyagold kicsit, aztán majd írsz, ha lesz ihleted. Ilyenkor a legrosszabb dolog amit tehetsz, hogy mások ötleteit lenyúlod. XDDDDDD 😍😉😎😘😄😘😀😃

2018. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏😀😏😎😍🙃😜😩😒😪😔🙃😭😲🤑😜😌😣🤗😏😴😫😓😩😱🤒😷🤬😠😡😵🤪😁☺️😂🤣😎😏
2018. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hol nem volt khm és élvezték.
2018. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!