Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Balazsnemeth kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és nem tudom hogyan lehetne meghódítani. ?

Figyelt kérdés
Irnátok ötleteket hogy pl hogy hívjam randira,hogy öltözködjek hogy viselkedjek stb?

2018. máj. 5. 11:18
 1/1 anonim válasza:

Én azt le tudom írni hogy mit ne csinálj

szóval:-Ne viselkedj stréberként tehát ne az legyen hogy odaálsz elé és szi a a aa el jö jö jö jönnél velem fagyizni?

szóval ez kizárt,és a lányok ettől általába viszakoznak

-Öltözködés ügyileg ne a 60as évek beli dolgokat vedd fel(kivéve ha jól áll mert akkor az is nézhet ki jól)

találd meg a saját stílusod.

-ha idősebb a lány gondold meg mit csinálsz, én úgy vettem észre hogy a lányok kevésbé szeretnek járni olyan pasikkal akik fiatalabbak náluk

-ha már elhívod valahova akkor normális helyre hívd



Hogyan hívd el?:

Ha van haverod aki már ismeri akkor kérd meg hogy egyszer mutassa be utánna már nem lesz olyan kellemetlen ráírni és ezzel megvan alapozva a kezdő benyomás,

próbálj meg vicces lenni(az nem vicces hogy fikázod hogy néz ki pl:uhh milyen szép kék folt van a sárga ruhádon(ironiába) ezt mindenképp sértésnek fogja venni mert nem is ismer és így kezted a külsejét fikáni ez is példa)

rengeted dologra oda kell figyelni szerintem, de ha olyan a személyiséged akkor csak add önmagad

2018. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!