Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Tokyo Ghoul mangával...

Üdv! Tokyo Ghoul mangával kapcsolatos, leginkább a 2. Évadé, elsődlegesen azoktól akik olvasták?

Figyelt kérdés
rdekelne legalább is a 2. Évadé ami animében original(eltér) nagyon sok mindent el árultak nekem az olvasói hogy ez valójábban így van meg minden...De még is a kérdésem az hogy Kaneki kannibalizmusa ott hogy van kidolgozva mert az animében alig lehet tudni róla hogy jött ez az egész százlábúsodás?Lehet spoileres mivel láttam az animét és nagyából képben vok a mangával csak ebben nem.Válaszokat előre is köszönöm aki szakit erre időt és fáradságot.

2018. máj. 5. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2. évadot kukázd az agyadból és olvasd el a mangát.


Kettőnek köze nincs egymáshoz. 2. évadnak meg semmi értelme nincsen.

2018. máj. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaneki először Yamorit eszi meg félig-meddig, ez teljesen benne van az animében. Aztán azért eszik, hogy regenerálódnj tudjon egy nagyobb összecsapás után és hogy erősebb legyen.
2018. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy linket tudsz küldeni ahol magyarul el tudom olvasni az egész második évadot?
2018. jún. 1. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

2. évad mangában sajnos nincs magyarul.

Kissmanga-n el tudod olvasni angolul, ha nem is tudsz angolul a képek alapján történet nagyrésze talán le fog jönni.

Tokyo Ghoul Re manga meg van animeaddiction magyarul. - azt is érdemes olvasni, mert jobb mint az a trágyahalmaz anime ami most fut - bár Re anime legalább valamennyire követi a mangát, nem úgy mint a 2. évad animéje.

2018. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom az első évad mangáját kifilézzem most a RE: mangáját olvasom igen követi úgy 90%ban kisebb dolgokat kihagy de legalább követi.A RE: a tokyo ghoul hun facebook oldalon olvasom.A 2.évadra is kiváncsi vagyok.Ment a zöld kezecske:)
2018. jún. 2. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!