Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket szereted jobban,...

Melyiket szereted jobban, kérdést kírni vagy válaszolni kérdésekre?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Válaszolni.
2018. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdést még nem írtam, így maradok a válaszadásnál, bár több ízben tapasztaltam, hogy nem mindig tetszik a válaszom, ez nem baj. Lehet, nem voltam eléggé alapos, körültekintő, esetleg nem helyes választ adtam. Azonban, ha egy ideig nem válaszolok, úgy az értékelésem %-os aránya mindig csökken. Ezt nem tudom mitől van, mert ha az addigi válaszaim jók voltak és elfogadták, akkor egy kis szünet (általában több nap) miatt miért értékelődnek le a válaszaim?
2018. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valami érdekel akkor természetesen kiírok egy kérdést.

De van, hogy válaszolok is.

Csak van olyan amit nem szeretek, h ha kiírok egy kérdést akkor nem igazán kapok rá választ és ez egy kissé idegesítő...

2018. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egy ork ***** válasza:

#2 Én nem tapasztaltam már ilyet, pedig jelentősebb kihagyásaim szoktak lenni. Nekem akkor ingadozik a %-om, amikor aktívan válaszolgatok kérdésekre. Most például aktívabb voltam a politika témakörben, és lejjebb is ment a százalékom. Ugye ott nem lehet általánosan 100%-os válaszod, akkor se, ha igazat mondasz, pláne, ha hazudsz, mert szemre és fogra pontoznak.


A kérdésre válaszolva. Két kérdést tettem fel az oldalon, az egyiket azért, mert nem tudtam informatikai segítséget nyújtani az egyik ismerősömnek, egy másikat, részben lustaságból írtam ki, részben pedig érdekelt a kínai billentyűzet felépítése. Szóval, válaszolni szívesebben válaszolok.

2018. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!