Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi Samsung/Nokia telefonos...

Régi Samsung/Nokia telefonos játék címet keresek. Valaki esetleg ez alapján felismeri?

Figyelt kérdés

Szóval, nem emlékszem pontosan, hogy Nokia vagy Samsung márkájú volt, de régen volt egy sárga, hajthatós telefonom, és azon volt egy játék, amit már egy ideje keresek, de sehogy sem találom, a címre pedig nem emlékszem. Próbálok minél pontosabb leírást adni a játékról, de tényleg nagyon régen volt.

Az egész játék lényege az volt, hogy ki tudtál választani egy állatos karaktert, és azzal kellett végig futni egy adott pályán. Az állatokra nem teljesen emlékszem, de azt tudom, hogy volt egy kék, ami talán valami farkas szerű lény volt és egy Pokémonra hasonlított, és volt egy másik narancssárga, de arra már nem emlékszem, az hogy nézett ki.

A pályán - ha jól emlékszem - többek közt volt pl. farönk, amire talán fel lehetett ugrani (?), illetve volt valami nagy, kerek, tüskés vastömb, ami ide-oda himbálózott, és ki kellett kerülni, és ha az emlékezetem nem csak, volt a játékban tűz is, de ebben már nem vagyok biztos...

A játék oldalnézetből volt, ha esetleg ez még segít.

HA Valaki tudja, melyik játékra gondolok, és meg tudná írni, annak nagyon nagyon hálás lennék! Köszi előre is.


2018. máj. 6. 16:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!