Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves diákmunkástól is...

16 éves diákmunkástól is levonják a SZJA- t?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
2018. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
le bizony sajnos nekem is vonogatják lefelé
2018. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem, őneki semmiféle adót nem kell fizetnie, plusz még dupla fizetést és extra jutalmakat is kap.


Jogi kérdést a JOG kategóriába!

2018. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy pár éve olyan volt, ha jól emlékszem, hogy 6000 ft alatti bevételnél nem kell adózni. Vagy valami ilyesmi volt.
2018. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rosszul emlékszel.

5500 Ft, és okmánybélyeget kellett ragasztani hozzá a munkakönyvbe, az volt az adó.

2018. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3as! De! Sajnos tényleg levonják, ma kaptam meg a fizetésem és a 15%- át levonták SZJA- nak.

Egyébként én is úgy tudtam hogy diákmunkástól nem vonják de úgy tűnik hogy mégis..

A kategóriárt meg bocsáss meg, sajnálom hogy szúrja a szemed, legközelebb majd jobban odafigyelek. :)

2018. máj. 9. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

EMBER!

Olvasd már el, mi van leírva a #3-ban!


"szúrja a szemed"

Tudod, mindenre a helyén tudnak jól válaszolni. Gondolom, ha zöldséget akarsz venni, akkor nem a bányába mész elsőnek.

Igaz?

2018. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!