Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van! Hol az altató?

Elegem van! Hol az altató?

Figyelt kérdés
Elegem van az èletemből! Mindebki aztcèrezteti velem h mindenèrt èn vagyok a hibás. Nincsenek barátaim, utál mindenki, a tesóim meggyőződèssel állìtják hogy b zi vagyok, soha senkivel nem oszthatom meg a gondjaimat mert kicsúfolnak/kinevetnek. Már mindegy nem akarok èlni ne is vitassuk. Annyi gyógyszer van itthon mint ègen a csillag melyik az altató??

2018. máj. 7. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Altató amelyikre Orbit vagy Tic-Tac van irva.

(De ne legyél öngyilkos mert "odaát" még szarabb)

2018. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az rágo meg cukor tudom.
2018. máj. 7. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha akarsz:D
2018. máj. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
116-123 ! Ingyenes!
2018. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A gyógyszerektől nem biztos, hogy meghalsz, kihányod majd őket...

Ha öngyilkos akarnál lenni, nem beszélnél róla, csak megtennéd. Hidd el, nem akarsz te az lenni...

Én többszöri próbálkozásom után is gyenge voltam és a halál ajtaja előtt visszaléptem, ugyanis féltem, nem olyan könnyű az.

Nem ajánlom, hogy megöld magad, érhet még sok boldogság az életben és tény, hogy manapság a legtöbb ember szarik a másik érzéseire és kell egy olyan barát/családtag, akinek elmondhatod minden bajod.

Most mondhatnám a szokásos dumát, hogy "valaki biztos szeret" meg hasonlók, de így a mondanivalóm végére csak annyit mondanák, hogy ne tedd meg, mutasd meg, hogy erős vagy és képes vagy elviselni a sérelmeket vagy ha megaláznak!


Mellesleg ha nincs kinek elmeséld a bajod, írj naplót, segít kissé megszabadulni a tehertől és lehet, hogy egy 10 év múlva nevetve fogod olvasni, hogy milyen buta is voltál, hogy megakartál halni...

2018. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!