Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem hívnak sehonnan vissza?

Nem hívnak sehonnan vissza?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Fél éve nincs munkám, bárhová küldöm el vagy adom le, nem hívnak vissza. Meg annyira sem hogy interjú.

Szeretnék már dolgozni, de marhára reménytelennek tűnik.

Mit kezdjek?


2018. máj. 7. 23:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bárhová küldöm el vagy adom le az önéletrajzomat*
2018. máj. 7. 23:03
 2/18 te te te ***** válasza:
Hat figywlj. Van meki. Ott megadjak a minimalber otodet. Vajaskenyerre jo, aztn a hid alatt alszol😂haver itt nem fgosz allasajanlatot talalni
2018. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem alszom a híd alatt, és lány vagyok.

Nem is állásajánlatot vártam. Csak jól esett kiírni a kérdést,mert idegesítő hogy sehova nem hívnak egyszerűen. :/

2018. máj. 7. 23:12
 4/18 anonim ***** válasza:

Milyen munkakörökre jelentkezel? Elég kvalifitással rendelkezel, hogy betöltsd ezeket a helyeket?

Amúgy próbálj meg ismerősön keresztül helyet szerezni.

2018. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kérdező95 ***** válasza:
Ha fiatal vagy még akkor próbálj meg egy diák szövetkezetet, nálam az volt hogy sehonnan se válaszoltak, de meg egy nemet sem, majd a diák szövetkezetnél 2 héten belül már munkába álltam
2018. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az a gond nem vagyok már diák (továbbtanulásra nem volt lehetőségem, mert Anyukám egyedül nevelt minket, így n tudtam továbbtanulni). Érettségim van csak, tervezek majd okj-t.

Általában hostess, recepciós munkákra jelentkezem.

Az ilyen helyekre úgy vélem van tapasztalatom, és jól beszélek angolul (hiába nincs róla papírom).

De az tényleg nem normál, hogy napi 20 helyre elküldöm, es nem reagálnak sehonnan.

2018. máj. 7. 23:27
 7/18 A kérdező kommentje:
És elé nem akartam vesszőt. :D
2018. máj. 7. 23:28
 8/18 Kérdező95 ***** válasza:
Nagyváros közelében laksz?
2018. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez a vicc, hogy Budapesten élek.
2018. máj. 7. 23:30
 10/18 Kérdező95 ***** válasza:
Nagyon sok helyen keresnek eladót, pénztárost. Próbálj meg párat legalább nyersz némi időt addig és mellette ráérsz keresni akkor munkát.
2018. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!