Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen esetekről?

Figyelt kérdés

Adott több ember is, heti-napi szinten találkozom vagy kapcsolatban vagyok mint ismerős vagy pl mint volt osztálytárs. Instagramon nem követ, de a sztorimat napi szinten nézi. Nekem az az egyértelmű hogy ha valaki érdekel és látni szeretném mit rak ki, bekovetem. Tehát az ilyet nem tudom hova rakni.

Ha valakinek esetleg nem lenne instagramja: a sztori 24 óráig elérhető, és akkor tudod megnézni, ha rákeresel kifejezetten az illetőre. Tehát ezek a személyek képesek egy nap többször rám keresni, de követni nem? Nem értem az ilyet.


2018. máj. 8. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kxrvára irígylem a problémádat
2018. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy probléma? Csak feltettem a kérdést. Köszi a semmit
2018. máj. 8. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ha annyira jóban lennétek, akkor tőle kérdeznéd meg, szóval gondolom egyszerű ismerősök, akik örülnek, ha csak a valóságban látnak.

Amúgy se érdekel normális embert ilyen insta sztori baromság, meg a f@xom, biztos van jobb dolguk is.

Szerintem nem érdemlik meg a barátságodat, hagyd el őket, amíg nem késő.

2018. máj. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nevetek :D idióta
2018. máj. 9. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!