Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,23...

Nagyon el vagyok keseredve,23 éves lány agyok, óvodai dajka szamával, gimnáziumi érettségivel, angol középfoú komplex nyelvvizsgával, mégsem találok semmilyen munkát, mert pályakezdő vagyok és nincs tapasztalatom. Mégis milyen irányba tudnék elmenni?

Figyelt kérdés
Márl assan két éve munkanélküli vagyok, a környezetemben élőknek aka családnakelegevan ebből az állapotból, és tökéletesen megértem őket. Nagyon elszomorítja őket, hogy kezdek egyre lejjebb csúszni a depresszió szennyes mocsarába, mert két év alatt legalább 100 önéletrajzot már biztos elküldtem mindenféle munkatípusra, amit meg tudok csinálni, de tíz ujjamon meg tudom számolni, hány állásinterjú /próbanap lett ebből. Akik ebben a helyzetben jártak már, hogy vészeltétek át? Hogy próbáltatok kitörni? Annyira szereték dolgozni, ez minden vágyam, hiszen most vagyok fiatal, még jó erőben vagyok, hogyan tunám jobban eladni magam a munkáltatóknak? Hogyan közvetítsem feléjük, hogy én igen is akarom az állást, és a munka minden álmom?

2018. máj. 10. 12:55
1 2
 1/20 Szila73 válasza:
100%

Elfogadom, hogy óvodai dajka végzettséggel (biztos ilyen irányú ambíciókkal, meg nyelvvizsgával nem efféle munkára vágysz, de most a környezetemben azt látom, hogy bébiszitter és lakásra járó takarítónőként nagyon jól meg lehet élni.

Ahol lakom, Budapest környéki kisvárosban, közelharc megy az efféle szolgáltatásokat nyújtó személyekért.


Persze nem egyszerű elkezdeni. Kell hozzá nagyfokú bizalom az ügyfelektől, meg vállalkozói háttér.

2018. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, és vállalkozói háttérhez hogy juthatok? Mi kell hozzá?
2018. máj. 10. 14:09
 3/20 csatrad ***** válasza:
100%

igenyelni kell, hogy kivalthasd.

en fel evig voltam munkanelkuli es azthittem belepusztulok.

ugy jutottam ki belole, hogy levittem az igenyeimet kozel 0ra. epitomunkat nem.

miutan kaptam doboz hajtogato melot.

aztan mentem szallag gyartosorra, onnan operatorra, kozepvezeto eeees el a fenebe az orszagbol.


munkat ugy keress hogy mar vagy valahol. es soha ne hagyd abba amig ugy erzed hosy ott megoregednel.

2018. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 csatrad ***** válasza:
100%

meg annyi tip ugy mindenkinek attol aki mar egy tucat melon tul van.

a fonok azt nezi, hogy mennyi ideig voltal az elozo munkahelyeden es, hogyan hagytad ott.

semmi mas nem erdekli oket, ugyanis az elozo munkad idejebol tudjak, hogy valaki mar bevalalta a rizikot, es ha 3.4.5 evig elvoltal akkor egy stabil valaki vagy akire lehet hitelt felvenni.

az hogy hogyan hagytad ott a helyet meg azt aruljabel neki, hogy csak az alatt a 3.4.5 ev alatt szerencsesen elkerultetek egymast a fonokkel, de az elso utkozetnel behiaztiztel es szetmentetek, vagy a fonok hulye volt elbaszta a ceget es elvesztett egy becsuletes munkaerot aki most ott all elotte.

2018. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Tanulj ki ápolónőnek. Az egészségügyben jól keresnek. Főiskolával a nettó 300-at megkapod. De ha nem végzel főiskolát csak egy okj-s 1-2 éves sulit, angollal el tudsz egy magánrendelőben helyezkedni. Ott is jól lehet keresni. Ja és az eü-ben rögtön el lehet helyezkedni. :)
2018. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
eü-ben vagy euban az angollal és ápoló szakban? :) Nem mindegy :)
2018. máj. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nincspénzem újabb tanfolyamra, ez a dajkaképzés kimerítette minden tartalékomat. =( Amíg nem tlaálok munkát, hogyan tudnám talpra állítani magam lelkileg? Kezdek egyre negatívabb lenni, de nem akarom, hogy tovább tartson, az egyenes út a depresszióig :(
2018. máj. 14. 10:22
 8/20 anonim ***** válasza:
Hali. Anyam 0 nyelvtudas nelkul ment idosgondozonak ausztriaba. 350e ftokat keres es az fixen mert semmi masra nem kell koltenie. Menj vmi lepra helyre solgozni. Azaz betanitott munkasnak aztan a penzbol vegezz el egy gondozoit es mehetsz is.
2018. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a munkanélküli központba, hátha el tudsz végezni valamit a segítségükkel. Én a nővéri szakmát ajánlom. Sose leszel munkanélküli. Lehet szeretni. A vér látványába is bele lehet szokni.
2018. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 csatrad ***** válasza:
0%
mondjuk ha 2 even at csak most kezdesz el aggodni, akkor hogy a firkaba huztad ki idaig, tenyleg kivancsi vagyok h9gyba loserek hogyqn birjak
2018. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!