Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy Bburago rendőrautót...

Atomka78 kérdése:

Vettem egy Bburago rendőrautót. Amiben azt írja, hogy az elem nem cserélhető! Valaki megoldotta már hogy lehessen?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos :( hol kaptál, már nem találok sehol...
2018. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Macerás de ki lehet cserélni.


1. a rendszámot kell elől hátul kiszedni az tartja az alját. ehhez el kezded húzni kifelé, amikor meg akad akkor alulról látni lehet hogy egy kis pöcök akasztja meg. Ezen egy kampóba hajlított fém dróttal tudsz segíteni.

2. így már látható az elemtakaró burkolat. Amit 3db háromszög vágatú csavarral rögzítettek. ezt elméletileg sima csavar húzóval ki lehet szedni, nekem nem ment azért kis méretű fém reszelő végéből ami 3szög alakú lehet ilyent csinálni vagy aliexpressről rendelni bit fejet. 3db L1154c gomb elem van. Ilyent nem igen találtam, de az LR44 elemmel simán ment. Igaz egy eredetit bent hagytam mert 3 újjal valamiért nem ment. innentől már csak össze kell szerelni. Nagy volt a boldogság :)

2018. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!