Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy fogtechnikus...

Kovács-Bacsó Barbara kérdése:

Mennyit keres egy fogtechnikus gyakornok (assziszteny) Budapesten?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok
2018. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam ilyen állásinterjún és nagyon keveset kap 1 hónapra.....
2018. jún. 12. 17:57
 3/5 anonim válasza:
Lehet, hogy azért ajanlottak keveset, mert nő vagy....
2018. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném....mindenki egységesen indul az alap minimálbéren 120 ezer ft. ÉS itt minden a gyorsaságról és a tökéletességről szól...amiket elvégzel munkát annak az ára a tiéd...elméletileg...fent Budapesten havi 150 ezerből nem lehet megélni...elég drága a lakbér+a rezsi és mire kifizetsz mindent alig marad megélhetésed... elég sokat lehúznak rólad...évek múlva lesz 200 ezer ft feletti fizetésed...kint külföldön jobban meglehetne vele keresni csak hát itt Magyarországon is elég nehéz kijönni egy hónapra jah és ha kimész külföldre semmi alappal akkor az utcán koldulsz alamizsnáért...SZÓVAL SZERINTEM NAGYON NEM AZÉRT AJÁNLOTTAK 120 EZRET MERT ÉN NŐ VAGYOK,HANEM AZÉRT MERT MAGYARORSZÁGON POCSÉK A FIZETÉS...ráadásul a nagykutyák mindent leszednek rólad...
2018. jún. 20. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomorú :/
2018. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!