Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért teszik keresztbe a...

Speedy8 kérdése:

Miért teszik keresztbe a lábukat a nők?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 11:43
1 2
 11/13 anonim válasza:

Allan Pease:Testbeszéd-

A legtöbb férfi úgy vélekedik, hogy a szorosan keresztezett lábpozitúra a legvonzóbb női ülésmód. Ez a figyelemfelkeltésére irányuló, tudatosan használt gesztus. Scheflen megállapítása szerint a két láb egymáshoz szorítása nagy fokú izomfeszültség látszatát kelti, ami - mint korábban említettük - egy fajta fizikai kellék a szexuális tevékenységre kész személy számára.


Természetesen, helyzetfüggő .

2018. máj. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 csatrad ***** válasza:

mett a tokuk a testukben van es igy nem paszirozodik ossze, de jopar "ferfi" a tvben ennek ellenere keresztberakja.

amugy noknek mondom nyugodtan teritsetek sokkal kenyelmeaebb.

2018. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 he84 ***** válasza:
Mint korábban itt mondtam, én is keresztbe szoktam rakni. Ám ez nem azt jelenti, hogy akkor mindig. Igaza van az előttem válaszolónak, nem keresztben is kényelmes lehet. Néhsa nem keresztbe is szoktam, de nem összezárva. Főleg mivel nekem úgy nem annyira megy.
2018. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!