Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért teszik a lábukat kereszt...

Egerecske kérdése:

Miért teszik a lábukat keresztbe a nők, amikor leülnek?

Figyelt kérdés
Igazából engem nem zavar, a kérdésem csupán kíváncsiság jellegű. Megpróbáltam így ülni, de hogy mit ne mondjak ez igen csak kényelmetlen. :)
2013. jún. 26. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem kényelmes, azért szoktam úgy ülni. A nőknek nincs semmi a lábuk között, ami zavarna.
2013. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Van aki szamara kenyelmes van akinek nem..

Ha rovidebb a ruha akkor persze a kilatasert tesszuk keresztbe a labunkat.

Amugy is sokkal noiesebb mintha ugy leb-sz-nk magunkat valahova...

Ezzel is megvagyunk kulonboztetve a ferfiaktol


Persze van olyan no aki nm rakja keresztbe, ennyi, no problem.. senkit nm izgatja, hogy o miert nem rakja keresztbe?!

:D

2013. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy van akinél ez reflex szerűen működik, alig ül le de már dobja is keresztbe. Valami ösztönös viselkedés is lehet itt? Mit gondoltok?
2013. jún. 26. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Én most is így ülök:DDD

megszoktam és igen már reflexből megy. Nagyon kényelmes és szerintem elegáns is. ennyi.

2013. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy tudtál így írni a billentyűzettel,,,ugyanis ha keresztbe rakom a lábam ahhoz h írjak nagyon előre kell hajolnom :)

Nekem mint pasinak ez nem megy,,, de végül is nem is célom,, csak kíváncsiság volt. Ha nektek jó és kényelmes akkor hajrá :) A válaszokat pedig köszönöm.

2013. jún. 26. 11:55
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem elzsibbad tőle a lábam, de megadja azt az érzetet, hogy nem vagyok egy trampli leszbikus.
2013. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert nőies, szép tartást sugall. Én is imádok így ülni, főleg ha szoknya-szoknyás ruha van rajtam, magassarkúval, csak a kilátásért :P szeretem kihangsúlyozni a jó vonalaimat.
2013. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is keresztbe tett lábbal ülök most is, és hátra vagyok dőlve. Nekem kényelmes így gépelni. :)

Egyébként nekem valahogy már kislánykorom óta szokásom, hogy keresztbe tett lábbal ülök. Nem emlékszem, magamtól szoktam-e rá vagy a felnőttektől lestem-e el, de azóta így a legkényelmesebb ülnöm. Pedig állítólag elég egészségtelen, de ez van. :3

2013. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hallod fogalmam sincs :D nő vagyok,de utálok úgy űlni, csak ha olyan helyen vagyok vagy ha pici a ruha,de nem értem mért kell a többségnek farmerban is keresztbetett lábbal lenni. Magam részéről kényelmetlen, zsibbadok, és bepálik ott ahol nem kellene :)

Sokkal jobban szeretek úgy űlni, hogy a jobb bokám a bal térdemen van,csak enyhén trampli

2013. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy nem is jó,mert pl tömegközlekedésen mindig megrugnék vkit, mivel elég hosszú lábaim vannak
2013. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!