Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MondoConon szoktak olyan...

MondoConon szoktak olyan rajzosok lenni, akik pénzért lerajzolnak egy karaktert neked?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudnátok linkelni ilyen rajzosokat? :D

2018. máj. 21. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam még ilyennel. Nem is tartom valószínűnek, mert kétlem, hogy a szervezők örülnének annak, hogy valaki az engedélyük/beleegyezésük nélkül, és anélkül, hogy nekik fizetne érte (mint pl. az árusok) pénzt keressen a con területén. Ha valaki mégis csinálna ilyet, az valószínűleg nem hangoztatja, vagy nem is a conon vállalja, hanem ott csak mondjuk hirdeti magát valahogy.

Esetleg azt tudom ajánlani, hogy nézz szét rajzos csoportokban, Deviantarton, stb., biztos találsz olyat, aki rajzolna neked. Vagy conon a rajzversenyek rajzait is ki szokták rakni, ha valakinek tetszik a stílusa, megkeresheted mondjuk facebookon, hogy vállalna-e neked egy rajzot.

2018. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)) Csak azért kérdeztem, mert külföldön is vannak ilyenek booth-ok conokon, és ott vállalnak ilyet, meg ott egy artist a saját merch-ét is eladhatja, de ezek szerint sajnos nálunk nem működik igy. :c
2018. máj. 21. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy rajzos bérelne pultot (50 ezer + ÁFA egy kb. 140 centis pult, bár azt nem tudom, hogy mindkét napra vagy csak egyre), akkor csinálhatná, de nem tudom, mennyire érné meg. Ráadásul az árusok nem is nagyon tudnak kimozdulni a B épületből, max. ha legalább ketten vannak, és mondjuk váltogatják egymást. Egy rajzos egyedül egész nap a fülledt, ráadásul viszonylag sötét épületben szerintem kiájulna a nap végére.
2018. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok vannak, akik téged rajzolnak le pénzért, nézd meg őket és ha tetszik a munkájuk, kérdezz rá nyugodtan hogy vállalnak-e egyéb rendeléseket.
2018. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
feradraco: ez conon vagy máshol a neten?
2018. máj. 22. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:

A conon vannak, akik téged rajzolnak le.


De amúgy sok ember hirdet con commissiont, ami azt jelenti, hogy megrendeled a neten, és átveszed/kifizeted a conon.


Ilyen például Tamiko Keanzu , ő szinte mindig csinál, de vannak mások is. Figyelni kell a rajzosok oldalait con előtt, illetve a rajzos csoportokat. Ez a titka.

2018. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudsz pár ilyen híresebb rajzost ajánlani? Sajnos magyar artist téren nem vagyok jártas. :(
2018. máj. 23. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Naevisst mindenképp ajánlom, profi munkát ad ki a kezéből, meg még Hikari Kashay akivel van tapasztalatom és korrektül dolgozik :3 (inkább külföldiek munkáját szoktam nézni, itthon ők azok, akikre bármikor befizetek)

(bocsánat, ezer évvel később válaszolok, nem szoktam rendszeresen nézni a megválaszolt kérdéseimet.)

2018. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Tamikot a többi rajzossal egy napon említeni, olyan mértékű téveszme, ami határos a butasággal.

=nem, nem vagyok "irigy", csak van szemem.

2018. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!!! :D nem tudom hogy végül sikerült e ilyen rajzost találni,de ha nem, esetleg én lehet tudok neked segíteni.Nem vagyok egy 25 éves pro művész de az ország legjobb képzőművészeti iskolájába járok (ezt nem kérkedésből mondom csak hogy tudd,azért benne vagyok a témában heti 14 rajzórával) szóval ha nem mindenképp egy profitól szeretnél rajzot én megcsinálom neked ingyen.

-16 L.

2019. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!