Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a slash Bleach...

Misa-chan21 kérdése:

Mi ennek a slash Bleach Fanfictionnak a neve?

Figyelt kérdés

Na, még régen, mikor még élt a Anime Fanfiction Style oldal, volt rajta egy fanfic, amit ma bőszen kerestem hátha meg van egy blogban( volt asszem) de nem találtam. A párosítás: Grimmjow x Ulquiorra. A történet teljesen AU, Grimmjow egy sikeres üzletember, aki családot akar, csakhogy... meleg. Ezuton az egyik Espádával ( már nem tom mi a neve) beszélgetnek, mikor szóba kerül ez a téma. Egy titkos szervezet címét adja meg, ahol fiúk is tudnak teherbeesni, és Grimmjow nem habozik elmenni oda. Itt kivalasztja Ulquiorrát.

Még amugy olyan párosok is fellépnek mint RenjixByakuya, meg KenseixHisashi. Nagyon jó sztori volt, és szivesen újra olvasnám. Mellesleg születik gyerekük, nem is egy. Remélem valaki tudd majd valaszt adni :)(rendeset!:D)



2018. máj. 23. 07:51
 1/2 anonim válasza:

Mi a p...csa

Ez nagyon beteg, de ha megtalálod küldd el. XD

Ha Ulquiorráról van szó, akkor legalább Orihimével

jó ember volt, megérdemli a melleket :(

2018. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lila Macskaszem válasza:

Elég beteg animének hangzik...


De ha megtalálod mindenképpen küldd el privátba, mer' kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni. XD

2018. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!