Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani Anime...

Tudnátok ajánlani Anime filmeket? Többi lent

Figyelt kérdés

Hali!

Tudnátok ajánlani anime fimeket? Bármilyen témában (akció, horror, romantikus,stb). Ami fontos lenne a MAGYAR SZINKRON. Nem baj, ha angol feliratos, az is megfelel, de jobban örülnék magyar szinkronosnak, mivel nem tökéletes az angolom, és nehezebben érteném meg :c. Most kezdtem animéket nézni, a Death Note kipipálva :)

Köszönöm!



2018. máj. 23. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Magyar feliratos nem jó? :)
2018. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tokiói Keresztapák

Chihoro Szellemországban

A Vándoró Palota

Kiki a boszorkányfutár

Szentjánosbogarak sírja

Totoro szomszédja

D, a vánpírvadász

A vadon hercehnője

Gőzfiú

2018. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek: De, telljesen jó :)
2018. máj. 23. 15:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és ezt mindenkinek! Lehetőleg komolyabb animék legyenek, ne gyerek animék. Mint a Death Note. Köszi! :)
2018. máj. 23. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar szinkronos anime FILMEKET kértél, és a Death Note nem az. Ha olyan válaszra vársz, mint amilyet elképzeltél, akkor azt fogalmazd meg amit pontosan akarsz, ne pedig mást.
2018. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem. Szinkronosat akarsz vagy magyar feliratosat? Filmet vagy sorozatot?
2018. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval. Látom sokan nem értik. Sorozat, film jöhet, magyar szinkron és magyar felirat is jöhet. Minden jöhet, csak komolyabb anime legyen. Ettől szebben tényleg nem tudom megfogalmazni ne haragudjatok. Telljesen mindedj mi, film vagy sorizat, csak legyen rajta magyar szinkron, VAGY magyar felirat
2018. máj. 23. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb műveket keresel, ajánlom, keress rá az alábbi címekre! Filmek, sorozatok, OVA, ONA, special vegyesen.


Akira

Aku no hana

Aoi bungaku series

Ergo Proxy

Eve no jikan

Ghost in the Shell

Hana to Alice: Satsujin jiken

Hitsuji no uta

Hourou musuko

Kurozuka

Monster

Mousou dairinin

Perfect Blue

Seishun anime zenshuu

Sen’nen joyuu

Serial Experiments Lain

Texhnolyze

Tokyo Godfathers


A nagy többségükhöz van magyar felirat a neten, bár saját tapasztalataim alapján inkább javaslom az angolt (hacsak nem tudsz japánul, persze...).

2018. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ok, na akkor:


Ma kijött animék 99,9% -n már van magyar felirat, mert fordítják őket csak sokkal lassabban mint ahogy kijönnek.


Amit tudok ajánlani és szerintem a legjobb megoldás étt nézz szét, ez a MAL toplista "legjobb animékről":


[link]


Több ezer értékelés eredménye végett, ami elöl van az jó eséllyel tényleg nagyon jó anime pl FMA, Steins Gate (Zero az most fut), stb...

Itt az is fent van mi minek a folytatása (Prequel, Sequel) és ha valami tetszett akkor meg tudod nézni az anime profilján milyen más animéket ajánlanak hasonló témában. Vagy meg tudod nézni ki írta az animét, milyen más művei vannak, a VN mangát ki készítette neki milyen más művei / animéi vannak, azt hogy értékelék. Zenét ki csinálta stb...


Szóval használd bátran az oldalt, ennél jobb megoldás szerintem nincs.

2018. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@# 9 mivel annak semmi értelme, hogy megmondom nekem mi a kedvencem. Izlésünk valoszeg úgyse ugyanaz :)


Jó anime nézést.

2018. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!