Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrség küldött egy levelet...

Rendőrség küldött egy levelet amiben én koldultam Pécs belvárosában. Nem én voltam. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Na a történet körülbelül az hogy Május 13-án Pécs uránvárosában agresszíven koldultam, A kiérkező rendőrök Egy maréknyi apróval találtak rám majd hivatalos okmányokat nem kellett bemutatni hanem csak bemondani elég volt de a nevem a születési adatok a személyi igazolvány számom minden stimmel viszont Pécsen már vagy fél éve nem jártam valaki Nyilván visszaélt az adataimmal ha én teszek feljelentést és kiderül hogy nekem van igazam akkor valami kárpótlást Kapok én visszamenőleg Gondolok itt arra hogy megy az üzemanyag költség a munkából való kiesés és maga az idő amit rá fordítók erre a gyalázatos rágalomra?

Egyáltalán legalább készítenek fenykepet arról a személyről?

Hogyan bizonyítsam azt hogy nem én voltam?



2018. máj. 24. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Bizonyítani a rendőrségnek kell például szembesítéssel, ahol a rendőr elmondja nem te voltál.

Már ha tényleg nem te voltál, és nem hamis tanúzik, amit nyilván nem tesz.

2018. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!