Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy meri kivonni a forgalombó...

Hogy meri kivonni a forgalomból a telekom a simkártyámat az adatvédelmi törvény megjelenése előtt?! 23-án fogta magát és elnémította a telefonom! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nevetséges, hogy 22-én kaptam egy figyelmeztető sms ezzel kapcsolatban, éjféli határidővel. De vszinű a rendszerük túl volt terhelve, és állandóan kidobott, miután az adatokat beírtam.Az egyenlegem 2000 ft felett volt

2018. máj. 25. 10:18
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ezt nem a GDPR maitt tehette, hanem az évente újra és újra szükséges feltöltőkártyás adategyeztetés miatt. Ez az, amit először tavaly kellett megcsinálni.
2018. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb vedd már a fáradtságot és olvasd már el hogy mit írtál alá!
2018. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csatrad ***** válasza:
14%
feltoltokartyanal nincs szerzodes
2018. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"feltoltokartyanal nincs szerzodes"


A használattal (ráutaló magatartással) a vonatkozó ÁSZF-et elfogadod.

2018. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Arrol is kellett hogy jojjon sms,hogy meddig ervenyes.En is kaptam.

Jovo ho elejeig volt a hatarido.Ha nem csinaltam volna meg,elveszik a szamom.Online probaltam,nem sikerult,ezert szemelyesen mendtem be,egy kozeli varos Telekomba...

Ennyi faradtsagot meger.

2018. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válasz író! "feltoltokartyanal nincs szerzodes" Ebben tévedsz! Még pedig nagyon nagyot! Mert a feltőltő kártyás / előre fizetett sim kártyánál is van egyedi előfizetői szerződés. Volt is és van is. Kedves kérdező! Ez az évenkénti kötelező adat egyeztetés miatt van így, amit úgy látszik el mulasztottál. Ha a kedves kérdezőnek nem tetszik az évenkénti kötelező adat egyeztetés, akkor javasolt havi díjas / számlás csomagra váltani.
2018. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megoldódott a probléma, csak egy kis időmbe került. azért nem akarok előfizető lenni, mert így nem fogok többet fizetni, csak amennyit feltétlenül szükséges, így is a szolgáltatók rabszolgái vagyunk.
2018. jún. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!