Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dancsó Péter már soha nem fog...

Dancsó Péter már soha nem fog visszatérni a régi színvonalára?

Figyelt kérdés

Mert most már borzalmas. Ez a kis 10-14 éveseknek való bohóckodás, ez a mai divat követése...Szánalom.


Ráadásul pont itt olvastam, hogy törölgeti le a régi videóit. Nehogy valami színvonalas tartalom maradjon, ugye?


A régi Dancsó nagyon király, az újról bár inkább ne is tudnék.


Klisé kérdés, tudom, de nem baj.


Szóval, mit gondoltok Dancsóról? Van esetleg valami halvány reménysugár, hogy esetleg újból fog jó és színvonalas videókat készíteni?



2018. máj. 25. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Kb. 2013-ig volt normális. Aztán az lett belőle, amit előtte fikázott. Undorító ember szerintem, így a régi videóit sem érdemes már nézni, elvesztette a hitelességét teljesen, úgyhogy törölje nyugodtan, engem nem érdekel. És ja, nem valószínű, hogy visszatér, bár ezek után úgyse követném. :)
2018. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, eladta magát rendesen. Kiberprostituált lett.
2018. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Youtube trendek változása miatt sem fognak a videósok a rég bevált formátumnál maradni, hanem igazodnak a mostani dolgokhoz. A bevételszerzés átalakítása pedig mindenkit érint.


Dancsó is ezt csinálja, és nézd meg a többi videóst is hogy miért csinálnak kifejezetten 10 perc pár másodperces videókat. Van 4-5 percnyi érdemi mondanivalójuk, és ezt felhabosítják dupla ennyi felesleges tartalommal, jó hosszú introkkal és outrokkal, csak beférjenek az áhított 10 percbe, ugyanis ezen a ponton 3-szor annyi bevételt kapnak mint 10 perc alatt.


Ne legyen illúziód, ő is csak a pénzért csinálja már régóta, üti a vasat amíg van közönsége, plusz lemegy kutyába a 8-12 éves korosztály igényeinek, mert a mai generációk már Youtube-ot néznek tévé helyett is.

2018. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2013 óta? Dehogyis! Nagyjából olyan 2014-2015 óta nézhetetlen. 2013-ban és az előtt még jó volt. Számomra 2015 és az után Dancsó nem létezik.
2018. máj. 26. 19:56
 5/7 anonim válasza:
Tényleg vicces,ahogy nezem a régi videóit, mintha a mostani énjét kritizálta volna akkor:( Szerettem mert vicces volt,intelligens, szakmai,művelt. Érdemes megnézni a régi és új videóiban a komment szekciót és azt az értelmi zuhanórepülést, amit a csatorna elszenvedett. Remélem néha Peti is rápillant :/
2018. jún. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok minden tetszik, pl. zenékből majdnem mindent hallgatok, és nekem a régi és a mostani Dancsó is tetszik. Viszont a humora és a videói sokat változtak, ez tény. Régen volt egy nézőközönsége, akiknek tetszettek a videói, most pedig van egy másik, akiknek a mostaniak tetszenek. A régi nézőinek általában a mostani videói nem tetszenek, a mostani nézőknek pedig a régi videók. Ezt hívják ízlésnek. "Lecserélte" a nézőit, de ettől se rosszabbak, se jobbak nem lettek a videói, csupán más emberekhez szólnak. Ha neked nem tetszik a mostani, nézz régebbi videókat tőle, vagy egyszerűen csak ne őt nézd. Ettől függetlenül ugyanúgy jó videós, mint régen, mert olyan emberek régen is voltak, akiknek nem tetszettek a videói, ugyanúgy, mint most. Lehet, hogy nem ennyi, de régen nem is nézték ennyien.
2018. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem változott. Ráadásul egy hasonló kérdéshez kifejtettem a véleményemet, és le lett húzva a válaszom. Ez a rajongótábor nem tud véleményt tisztelni. De mások véleményét is lepontozzák.
2018. júl. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!