Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kirepültem a hintából és...

Kirepültem a hintából és nagyon fáj a bal kezem, hogyan csillapítsam?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem történt semmi komoly, szerintem nem történt semmi, viszont nagyon lehorzsoltam a kezem. Nem fertőtlenítettem, csak megmostam, mint egy sima kézmosás. Egy ideig nem fájt, viszont már kibírhatatlan. Víz alatt egy kicsit jobb. Szüleimet nem érdekli a dolog, anyu azt mondja nincs semmi baj vele, bár igaz eléggé részeg. Apa meg nincs itthon, felhívtam, de lenyomott, mondván oldjam meg hülyegyerek... Mit tegyek vele? 18/f

2018. máj. 26. 20:01
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Menj el a körzeti orvosi rendelőbe meg szólj egy jó fej szomszédnak. Ez elvileg ha nem bántod és csak horzsolás akkor nem annyira fájna. Lehet törés vagy csont repedés. Meg fertőzés is. Mindenképpen nézesd meg.
2018. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most már nem annyira fáj de csíp még eléggé. Biztos megnézessem orvossal?
2018. máj. 26. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid ilyenek, és nincs normális felnőtt ember a környezetedben, akkor én a helyedben mindenképp megnézetném orvossal.

Amúgy mást nem nagyon tudok javasolni, mint hogy várj amíg elmúlik, vagy ha van otthon gyengébb fájdalomcsillapító akkor abból vegyél be egyet

2018. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ha nagyon durván fáj, és 100% hogy nem tört el és semmi komoly
2018. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 andrishkahhh13 válasza:
Vágd le
2018. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!