Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam a káromkodást...

Hogyan tudnam a káromkodást valami sokkal kifinomultabb indulatszoval kifejezni? Mittudom én. "Szavamra! Milyen meleg van. " "A ku*va életbe! Ki&asszott hőség van! " Helyett. Ilyen, szavakat vagy mondatokat szeretnek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
P.csa egy meleg van.
2018. jún. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom kifinolmult szavakat, csúnyaszavak nelkul.
2018. jún. 2. 06:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Banánérlelő a hőség
2018. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Az út szélén csámborgó kétes erkölcsű édesanyád!"
2018. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A teremburáját! A kutyafáját! A fűzfán fütyülő rézangyalát! Teringettét!
2018. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hála istennek valaki megértette mire gondoltam :) ment a zöld kéz. De egyébkent van olyan ami nem annyira régimódi? Mármint. 15 éves vagyok. És ha a szóhasznalatom nem lepné meg őket eléggé, akkor ha benyögök egy ilyet, biztos megutálnak😂😂... Nem elég érettek az ilyesmihez, mind alpári neveletlen... Viszont nem tudom őket ignorálni..
2018. jún. 12. 21:12
 7/7 anonim válasza:

A "Szavamra! Milyen meleg van." nem káromkodás.


Azt a mindenit! De meleg van! Használhatod ezt is. Azt a leborult szivarvégit! De meleg van! Ez is megfelel.

2020. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!