Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha nincs meg a...

Alexcosta kérdése:

Mitcsináljak ha nincs meg a jegyzőkönyv példány?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja vettem a devergoban egy cipőt,aminek a szára kb. 1.5 hét után elszakadt. Vissza vittem,mivel volt rá garancia, mondták 15 munkanapon belül értesítenek,hogy mi lesz. 15 nap mikor bőven letelt nem értesítettek így bementem és azt mondták,hogy még várjak pár napot biztos fog jönni az sms, de akkor sem jött. Így szóval újra bementem és azt mondták levásárolhatom a cipő árát, de szükség arra a bizonylatra,amikor hoztam a vissza a cipőt, és adtak hozzá egy példányt,ami nekik is ott van az üzletben, meg nálam is otthon,amit meg kell őrizni, bár sajnos én olyan példányt nem kaptam, bár azt nem tudom,hogy miért lehetséges elfelejtett adni egyet a lány,amikor intézkedett. Így azt mondták nem tudnak iparkodni, pedig ezt nem értem,hogy miért,amikor ott van a gépben minden adat,mikor hoztam vissza, miért, mert mikor vettem, nevem, jegyzőkönyv minden. De ami nekem már kicsit levágós,hogy nem nagyon akarnak direkt ezzel foglalkozni,mivel emlékszem, én nem kaptam bizonylatot. Ismerőseim azt mondták,hogy muszáj iparkodniuk valamit,ha sms-t se küldtek, nem cserélték ki. Mivel a jegyzőkönyv, meg az adatok ott vannak a gépben, meg a papírok. Szóval mit tudnék csinálni ez ügyben?

2018. jún. 3. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ügye, te nem magyar vagy? Semmit sem tudsz tenni. Hogy jöhettél el úgy, hogy semmit nem kértél tőlük? Kiadsz egy terméket a kezedből, csak úgy?

Azt is mondhatnák, hogy soha nem is láttak, nem adtak el neked semmit, nincs náluk semmi papír.

2018. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!