Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gaz ha 22 évesen képeket...

Gaz ha 22 évesen képeket szerkesztek? Multkor egy ismerősömnek az engedélyevel csinaltam neki?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy most mit szeretnél megtudni, és miért lenne gáz.

Most az, hogy képeket szerkesztesz, az nem egy nagy dolog. Persze lehet jó képeket csinálni, de túl sok ész nem kell hozzá, még ha sokan képtelenek is erre.

De persze nem derült ki, hogy te mégis milyen képekre gondolsz, mert egy kép szerkesztés annyit is jelenthet, hogy fekete-fehérre változtatod vagy mondjuk az ismerősöd arcát kicseréled egy más arcra, amik valljuk be tényleg nem igényelnek nagy tudást manapság.

Viszont ha már te is fényképezed meg minden, vagy ha digitális rajzzal, festéssel még rá is segítesz, akkor úgy már mindjárt más.

2018. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja inkább ezeket szeretem saját képeket szerkeszteni, de nem egyszerüre hanem komolyabra szeretem szerkeszteni pl valamit kiszedni a helyeről vagy pl. a fejet kicait átalakitani vagy élethű háttereket csinálni vagy a fejet átrakom pl egy katona testére
2018. jún. 4. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja amúgy a kérdésre nem válaszoltam. Nem gáz, akármilyen szinten is űzöd, sosem baj, ha eggyel több dologhoz értesz. De nem is értem, hogy miért lenne gáz.

Mondjuk az gáz, amikor valaki azért többre nézi magát, mert 2 képet össze tud szerkeszteni, de ez talán annyira nem is kapcsolódik a kérdéshez.

2018. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem nézem magam emiatt többnek
2018. jún. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!