Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná írni röviden a...

Valaki letudná írni röviden a Légy jó mindhalálig! Cselekményét?

Figyelt kérdés
Holnapra kell belőle írni egy tudósítást

2018. jún. 6. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
A kötelező olvasmányt nem tavaly nyáron adták fel elolvasni? Ha eddig nem érdekelt téged, most már ne kelljen SOS sürgősen holnapra. Volt rá egy éved, ha te nem foglalkoztál vele, egy vadidegent tutira nem fog érdekelni a te magánproblémád.
2018. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan 3 héttel ezelőtt jelentette be a tanár, hogy majd irattatni fog, mert ő is elfelejtette, hogy feladta:)(mivel nálunk a kötelezőket 2. félévbe szoktuk venni)
2018. jún. 6. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégsem olvastad el az elmúlt 3 hétben sem. De még a neten sem kerestél volna rá (több találat létezik mint hogy ránézel az első 5 címére), hanem mással csináltatnád meg, hiszen neked kapásból holnapra kell, és előző este jössz ide könyörögni. De mindegy, úgysincs közöm hozzá, meg is hagyom a teret a válaszolók tömegének, már biztos írják a fogalmazást a jó fej emberek neked. Csak nehogy annyi választ kapj hogy válogatni kelljen belőlük. /s
2018. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy szimpla kérdés volt :D már elkezdtem írni a piszkozatot csak gondoltam hátha kapok egy kis segítséget. De ha téged ez ennyire zavar nem értem mért vagy még mindig itt.
2018. jún. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!