Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rejtsem el a vágásaimat...

Hogyan rejtsem el a vágásaimat? Menni szeretnék strandra de.

Figyelt kérdés

Vágtam magam, egyszeri alkalom volt (annak terveztem, remélem így is marad) és látszódnak a hegek a combomon..

Elég hülyén néznék ki hosszú nadrágban a strandon.. :D de az alapozó nem rejti el jól, több fajtát is próbáltam.

Ötlet? És tudom hogy hülyeség volt, tudom h ez rossz, stb. De tanácsot is légyszi!



2018. jún. 6. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hány vágás?

Nem tudod borotvára fogni?

Macskakarmolás?

2018. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ragtapasz. Azt mondod elestél
2018. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Vagd le a labad, akkor nem latszik.
2018. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kor: 16

Vágások: kb 7 darab

Plusz egy szöveget is belevágtam, szóval kilőve az hogy cica, borotva vagy bármi..

2018. jún. 6. 21:34
 5/8 A kérdező kommentje:
És strandon leesik a ragtapasz, nem?
2018. jún. 6. 21:34
 6/8 anonim válasza:
82%

Vam vízálló ragtapasz

De vegyél Bephantan plussz krémet, az sokat segít a hegeken vágásokon. naponta 3-4x kend be

A másik, hogy mikor tudod napoztasd a combod ahol a vágások vannak.

2018. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Menjél shortban strandolni.
2018. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne utánanézni vagy orvost megkérdezni (lehetőleg bőrgyógyászt), el lehet-e valahogy tüntetni. Úgy tudom, a tetoválás eltüntetésére van valami (drága) módszer, teljesen nem fog úgy kinézni, mint eredetileg, de hátha.
2018. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!