Mi az az alkohol?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy erről beszélnek a környezetemben, de mindig mindenki tudta miről van szó,szóval nem mertem megkérdezni...

2018. jún. 8. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hagytál ki sok mindent.
2018. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Az a valami, amelynek fogyasztására a női combok szétnyílnak.
2018. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg a jogosítványok.
2018. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Muhamed Jusuf al Kohol, az iszákosság feltalálója.
2018. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Wikipédia szerint "Az alkoholok egy vagy több hidroxilcsoportot (-OH) tartalmazó szerves vegyületek." és ez összevág azzal, amit 8. osztályban kémiából tanultam. Ebből következik, hogy kevesebb, mint 14 éves vagy, mert még nem tanultad. Szerintem még ráérsz az alkohollal barátkozni később :-) Viszont amíg gyerek vagy, ne legyen már ciki kérdezni.
2018. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyümölcsből zöldségből gabonából készült erjesztett ital.Már ha a köznapi értelembe vesszük.

Vagy kémiailag?

Itt a wikipédia [link]

2018. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevéséből és a hozzáfűzött kommentből kiviláglik, hogy a kérdező nem gyermekkorú.
2018. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami öl, butít és nyomorba dönt. Erről sem hallottál még?
2018. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!