Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik országban...

Szerintetek melyik országban érdemes élni?

Figyelt kérdés
Én Amerikára vagy Délamerikára illetve Romániára gondoltam meg még Spanyolországra.
2018. jún. 10. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy Románia vagy egy-két Dél-Amerikai ország nagy előrelépés lenne Mo-hoz képest. USA már inkább de oda zöld kártyát szerezni pedig baromi nehéz ha nincs piacképes végzettséget. Én inkább Nyugat-Európában gondolkodnék.
2018. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki a 3 helység előnyeit , miért pont ezek vannak benned ?
2018. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amerika az álmok országa plusz nagyon tetszik maga az ország illetve a kultúrája.Dél amerika,Spanyol pedig az emberek felszabadúltabbak vidámak az emberek na meg a zene és a tánc az baromi jó.Románia pedig azért mer sokat járok ide illetve a család egy része itt él meg szintén a zene is nagyon jó meg bírom a Románokat.Német nyelv pedig nehéz igy a német nyelv terület kilőve többi ország meg nem tetszik.Sokkal jobb kint mit itt.
2018. jún. 10. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Álmok ? Szövetségi rendszer működik , nézd meg a törvényeket szigorításokat rendeleteket itt szabadabb vagy mint ott . Szomszéd sógora eredeti amcsi fazon , nato orvos volt bejárta a világot . Itt 1 hónapot töltött ,szerinte ez a világ egyik legnyugisabb legélhetőbb országa ,ízletes változatos rendezett és minden egy helyen .Alig vannak az utakon a boltokban ... Az külön tetszett hogy pár óra alatt kiér egyik határról a másikra Mert ennyi náluk napi városban döcörgés . A kultúra értelmezhetetlen mert gyarmatosítók több ország lakosai vándoroltak be tehát multi kulturális . Latinoknál a megélhetés a legrosszabbak között van , állandó krízis helyzet puccs . Te fehér európaiként meg lennél lőve de lehet szó szerint is . Románok a nyugat bérencei és maradi nép . Az a terület szégyen , lepra telepek kihalt térségek . A magyarokat hazátlan betolakodóknak tartják hazug politika miatt , ott aztán megtudnád mi a pokol . Spanyoloknál meg a görögöknél tavaly óta fordult meg minden . Szóval ki lennél utálva mindenhonnan hacsak nem valami iszonyat befolyásos család politikai csoport érintetlenje volnál ...
2018. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Románia??? még putribb ország mint Magyar, és ezt románoktól hallom. UK-t tudom javasolni, én itt élek. normális, és ingyenes orvosi ellátás (gyógyszer is ingyen), kedves emberek (mert nem olyan begyöpösödött megkeseredett utálatos rosszindulatú fhaszfejek mint a magyarok, bár érthető miért azok), és rengeteg pénz (igen, a megélhetés se sokkal drágább, ha arányosan nézzük jóval olcsóbb, példa, albérlet ugyanannyi mint magyarban csak ugye a fizetésed a négyszerese. és ez csak akkor, ha minimálbérért dolgozol, ha van szakmád angolod akkor tízszerese akár). spanYolország nem olyan vészes de rengeteg itt a spanyol aki szintén megélhetésért jön ide. amerikáról nem tudok, de oda kicsit nehezebb letelepedni. viszont jól látod hogy magyarország nem tartozik az élhető országok közé, akinek van egy kis esze menekül abból a nyomornegyedből
2018. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Innen úgy is menekülnek az emberek. Anglia is jó hely viszont ott sokszor esik az eső.
2018. jún. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!