Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján kattintgattok?

Mi alapján kattintgattok?

Figyelt kérdés

Gondolom nem csak engem idegesít hogy a sok nyomorék lepontozza az értelmes válaszaimat.


pl. volt egy kérdés ahol megkérdezték hány éves vagy , hát én 20, és kb az összes 15-25 évesig lepontozták és a "véneket" már bocsánat a szóhasználatért, de bmeg felpontozták.


Következő egy csaj megkérdezi hogy könyörögjön e még az exének egy utcsó smsben hogy jöjjenek össze, mert múltkor is átment hozzá és volt szex stb. erre oda írom hogy ne mert csak d*gni akar, a sok idióta meg ohh igen hátha még érez valamit irántad kötődik hozzád, hogyne anyádhoz kötődik :D és lepontoznak . fákkkk és egyéb kérdések.


Tudom hogy most én vagyok a fogyatékos hogy ezzel foglalkozok, csak kb mindenhol már leoltanak mert 80% alatt vagyok ilyenek miatt :D


2010. jún. 16. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Kérdéseket, kérdezőket miért nem lehet pontozni? Engem viszont lehet... tessék is...
2010. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Én alaposan átgondolom a kérdést, a választ, és az alapján pontozok. Szerintem vannak olyanok, akik egyiket sem olvassák el, csak kattintanak a piros kézre. Ez is olyan "jó" szokás, mint minden kérdésre azt írni: terhes vagy, medvedisznóember, vagy csak a qrva anyád. Nem mindenki használja értelmesen ezt az oldalt, pedig a hülyeségekre ott a humor kategória.
2010. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

én mindig felpontozok :D kár hogy ez a kérdés pár órán belül el fog tűnni. a kedved moderátorok nem tudjék elviselni ha valaki ilyet is kérdez (hogy ezt mért nem loehet értelmesen megoldani), és nem csak olyanokat hogy "chateltem lehetek terhes??"


grrrr

2010. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kit érdekel? Nem a % az ember mérője, ez csak egy béna fórumoldal, ahol a sok aberrált kiélheti magát, mivel odakint nem mernek érvényesülni.
2010. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem foglakozom a pontokkal. igyekszem mindig olyan választ adni ami az én tudásomnak, érzéseimnek megfelelő. nem vagyunk egyformák, ami nekem fontos pl egy kapcsolatban az másnak lényegtelen. ilyen még a gyereknevelés stb. hanem vagyok biztos a válaszban akkor azt is melléírom. sztem te se foglalkozz a pontokkal, aki valóban választ vár az értékeli a negatív kritikát és vicces beszólásokat is. én soha nem pontozom, de megköszönömmindenkinek a válaszokat, hiszen vette a fáradtságot és reagált. ki így, ki úgy. annyi időm meg soha nem lesz hogy vezessem a toplistát, de nem is török ilyen babérokra :)
2010. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem azt nézem, hogy ki hány %-os, hanem, hogy az adott kérdésre milyen választ ír.

Ha hiszed, ha nem, azt vettem észre, hogy a 70-80 % közöttiek adják az értelmes válaszokat, akik efelett, azok a pontokra mennek, és olyan választ adnak, ami másoknak is tetszik, és nem az igazat, nem a valóságot írják.


Tudod itt rengeteg olyan ember "találkozik", akik az életben még csak egymásra sem néznének! Ez az internetes felület átka, ebből adódnak a konfliktusok, ezért pontoznak le a hülyék.

2010. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, tényleg nem %-ban mérik a jó válaszadókat. Én is feltettem múltkor egy kérdést, hogy fáj a lábam, és mitől lehet, és képzeld egy nagyon hasznos és segítőkész választ kaptam valakitől, aki 33%-ban ad csak hasznos válaszokat.

Amúgy én is szoktam felpontozni, de csak ha ugyanazt gondolom, és azt leírták. Meg ha látok egy nagyon hülye kérdéshez nagyon frappáns választ. :)

De ha olyat olvasok hogy valami kis r*banc elkezd itt rinyálni (válaszadóként természetesen) hogy egy héten csak 3× mehet el vásárolni és kivan idegileg, meg hogy már megölné a családját, meg öngyilkos akar lenni, sajnálom, megérdemli hogy lepontozzák...

2010. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
A pol.-i kérdéseknél ha vkinek nagy a %-a mindjárt tudom,hogy idióta jobbikfan vagy viktoriánus.Mivel sok a hülye egymást felpontozzák az értelmesebbeket meg le.
2010. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igazából van amikor azt is észre veszem hogy nem is írnak válaszokat, csak pontozni jönnek .
2010. jún. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!