Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tori irasbelin 35pontot...

Ha tori irasbelin 35pontot ertem el, magyaron pedig 34et akkor ha szobelire megtanulok minden tetelhez 5mondatot akkor az mar lehet kettes szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 15:21
 1/9 anonim válasza:
Elég esélytelen. De ha esetleg mégis meglenne utána mit kezdesz egy 2-es érettsegivel ? Szerintem jobban jársz ha kicsit több energiát fektetsz a szóbelire és megtanulod jól :) Hajrá!
2018. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi hat remelem meglesz, hiaba probalom tudtatosan tanulni, csak sajnos mindig 1-2het utan elfelejtem
2018. jún. 12. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:

A kettes ot mondatbol megvan ami tartalmazza a lenyeget. Szobelin 5 pont kell hogy ervenyes legyen az az 5 mondatban benne van. De azert egy kettot meg megtanulhatnal, hatha elfelejtesz valamit.


Ha nem lesz jo az eredmeny leteszed ujra.


Nalam pl en annyira stresszelek mindenen, hogy az irasbelin is csak eppenhogy 2 nekem meg a fix 3 kellene. Ertesz.


Az elottem szolonak igaza van, egy melonal lehet hogy pont azert utasitanak majd vissza mert a te jegyeid: 2,2,3,3,4 neki meg minden 4 vagy hasonlo.

(Ismerosi korben volt ilyen.)


Szurkolok a szobelidre!

2018. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi a biztatast. az a baj hogy sokan annyira mondjak ezt hogy tudatosan tanulj, volt hogy egy napot csak arra fektettem szorgalamasan hogy hogyan is kell tudatosan tanulni, de hat nem igen marad meg még igy se hiaba ulok le egy nap 4-5 orat, a masnapra meg tudom de ra kovetkezo napra mar azt sem tudom mit tanultam, abba remenykedek hogy azert ott szobelin eszembe jutnak a dolgok mikozben irom a vazlatot.
2018. jún. 13. 12:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Beosztom a maradek negy napra hogy mindennap minden tantargybol megtanulok ugy 5 tetelt hogy mindenhez legalabb 7-8mondatot tudjak mondani remelem az csak eleg lesz.
2018. jún. 13. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarból csak 34 pontot elérni elég szégyen, de mindegy.
2018. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet am mindenki ilyen okos es ugyes mint te! :)
2018. jún. 15. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi abban az okosság, ha valaki mondjuk MAGYARBÓL (az anyanyelvéből) elér mondjuk 80 pontot?! Honnan származol, kínából? Tudsz egyáltalán beszélni/olvasni?
2018. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az anyanyelvedből 34 pontot értél el.
2018. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!