Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Derbi senda x race 0km megéri?

Derbi senda x race 0km megéri?

Figyelt kérdés

Hello.

Neten láttam derbi senda x race-t 0km-el, 460 ezer forintért. Milyen blokk van az újabb derbikben?

Akinek esetleg van ilyen motorja, tudna róla véleményt mondani?



2018. jún. 12. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is x-racem van, 460 ezer forintot, ha valóban 0km-es akkor megér bőven, bár ez függ, hogy a motor amúgy milyen állapotban van. Teljesen meg vagyok elégedve az enyémmel, amúgy D50B0 blokk van benne
2018. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello

Szerintem (ha használt motor hírdetés) akkor nemigen lehet 0 kilométeres, mert lehet hogy csak simán visszatekerték a kilométerórát, és kitudja hány 1000 vagy 10000 kilométer van benne. Jól nézd át a motort mielőtt megveszed.

2018. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Én is derbit szeretnék venni, de elfelejtettem melyik oldalon 460 ezer. Légyszives meg tudod mondani? Egyébként megér annyit
2018. aug. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!