Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakii tud segiteni hajnovesz...

Veroni8927xxx kérdése:

Valakii tud segiteni hajnovesztesben?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hónapja levágtam a hajam kb.3-4 centivel a vállam alatt van..hogy tudnám gyorsan megnöveszteni?Sok málnát,meggyet,cseresznyét eszek a hajam nem vasalom,kulmázom és ritkán van őssze fogva valami ötlet?

2018. jún. 12. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedj vitamint ami segíti az egészséges hajnövekedést

Azért is fontos ez, mert hiába nő meg a hajad, ha utána megint le kell vágatnod mert csúnya az alja

Olajat is használhatnál, ami védi a hajad, ha (ritkán) kivasalod akkor hővédőt használj

Vigyázz, hogy ne használj túl sokféle anyagot a hajadra, az hátráltatja a növekedést (pl. egyféle sampon, ne legyen az, hogy ha kifogy akkor valami teljesen mást veszel)

A sampon és balzsam/hajpakolás is fontos, ha szép hajat akarsz akkor ne sajnáld a pénzt a minőségi termékekre

Ne ugorjon nekem senki, hogy nem egészséges vegyszerekkel táplálni a hajat... a városi levegő sem tesz jót neki, főleg ha nem védjük ellene semmivel

2018. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: pont, hogy váltogatni kell a sampont, tusfürdőt, mindent, nem szabad hozzászoktatni egy fajta termékhez a hajat, mert akkor sokkal hamarabb fog zsírosodni, és atusfürdőnél is ez a helyzet, meg minden másnál
2018. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a baj az emberekkel, jártathatom én itt a számat, úgyis mindenki azt hiszi el amit a neten olvasott. Orvoshoz se menjetek többet, ott az internet...
2018. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elkezdjek szedni C-vitamint tudjatok amit beledobsz egy pohar vizbe es megiszod..szerintetek?
2018. jún. 15. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hiszed, hogy neked lenne igazad. Gondolom kiderül majd, hogy fodrász vagy...

Én inkább maradok a jól bevált samponváltogatásnál, aminél heti egyszer kett nagyon max hajat mosnom. Azelőtt 2 nap elteltével már kegyetlen zsíros volt. Pedig az első 1-2 flakonnál még ugyanígy bírta 1 hétig.

2018. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!