Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalásnak...

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Van barátom, de van egy fiú aki talalkozni akar velem én nem igazán akarok, bár egészen jó fej és nem nyomul annyira mint mások de szerintem mégis többet akar mint barátság én viszont egyértelműen nem akarok csak barátságot szerintetek ha találkozok vele az megcsalásnak számít?
2018. jún. 12. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Az még nem
2018. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozol vele, az nem megcsalás, de még lehet az belőle...
2018. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mondd el a barátodnak hogy van egy srác akivel találkoznal de csak mint barát. Ha a barátod meg ízük benned nem fogja érdekelni. Persze ilyenkor mindenki kicsit féltékeny lesz. De egyébként csak is akkor menj el találkozni azzal a sráccal ha tényleg úgy érzed nem akarsz tőle semmit és ha esetleg valamit csinálni akarna rögtön ott hagynad.
2018. jún. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megbízik*

Bocsi autokorrekt javított

2018. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha en lennek a baratod, azt mondanam, hogy nem, ez valoban nem megcsalas, de most szombaton nem talalkozom veled, mert van egy lany, aki talalkozni akar velem, egeszen jo fej, es aki nem olyan nyomulos mint masok, es bar szerintem tobbet akar mint baratsag, en egyertelmuen csak baratsagot akarok - szoval most nem talalkozunk, mert vele lesz randim.


Jol vegiggondoltad te ezt? Hogy erez a baratod, hogy masokkal randizgatsz?

2018. jún. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!