Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném megműttetni az...

Szeretném megműttetni az orromat, mikor támogatja ezt az állom, milyen esetben? Balesetnek kell történjen ahhoz, hogy ingyen megcsinálják?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azonkívül csak abban az estben, ha olyan nagy, hogy szinte orra buksz, és ez már a gerinced kárára megy.

Nem tudom, van-e ilyen eset:D

2010. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha baleset éri az orrodat akkor sem szépészeti beavatkozást hanem csak életmentő műtétet végeznek..Meg milyen balesetre gondolsz? Eltöröd a saját orrodat?

A plasztikai/szépészeti műtétet nem vállalja a TB..De ha nagyon meg akarod műteni,és még a baleset előtt(ha tervezel valamit) nem árt ha utána nézel,hogy magán emberként mennyit kéne fizetned..Szerintem nem olyan vészes az ára,és lehet,hogy ki tudod gazdálkodni...

2010. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig van olyan, hogy a TB részben vagy egészben támogat ilyesmit, pl. ahogy a kérdező is írja, ha baleset törénik, vagy hasonló, és sokszor pszichológustól is kérnek szakvéleményt arról, hogy "így nem tudsz élni".
2010. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, akkor van esélyed, ha pszichológus ad szakvéleményt, ahogy az előző is írja. Én is megplasztikáztattam az orromat, persze én kifizettem, ilyesmire nem is gondoltam. Nem a kérdésedhez tartozik, de hadd adjak egy tanácsot. Csak olyannal csináltasd meg, aki fül-orr gégész is, csak ők értenek igazán magához az orrhoz. Rengeteg, komolyan mondom rengeted elfuserált plasztikai sebész van, aki elbaszhatja az orrodat, hogy utána inkább élni se akarsz. Nézegess fórumokat pl. a Hoxán. Ott a beszélgetésekben elhangzik többször is a jó orvosok neve.
2010. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!