Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Fiúk, szerintetek szép ez a hölgyemény?

[link]

Igaz, hogy túlsúlyos, de mitagadás, nagyon előnyösen öltözködik, na meg divatos is. Nekem bejön. Ti hogy vagytok ezzel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szépség, divat, , stílus, plusz size, túlsúly, duci, ruha, smink, Instagram

jún. 13. 19:13  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nagyon szép

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 13. 19:38 Privát üzenet
Nem , dagadt idomtalan . Ha most fiatalon így mutat mi lesz ha terhes lesz vagy idős ? 2000-es évektől kezdik a végleteket reklámozni trendé tenni minden kategóriában anorex- izmos nőietlen -tetkós vasszöges- elhízott , de kíváncsi leszek mikor futtatják a hermafordítvákat és a törpéket vagy a szerencsétlen értelmi fogyatékosokat és a torzszülötteket ....

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 13. 19:43 Privát üzenet
Szerintem is jól néz ki és alapból az ilyen teltebb lányok mind jól néznek ki. Én mindig is őket szerettem mert ez tetszik számomra és szeretem a teltebb formákat számomra ez a nőies forma.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 13. 19:47 Privát üzenet
Uncsi már ez a sok dagi kérdés. Mit hypeoljátok őket?

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 13. 22:20 Privát üzenet
Olyan szép arca van, de így már ilyen fiatalon látszik, hogy milyen “rotyi” teste van. Ez a baj a kövér testtel, hogy már fiatalon sem feszes

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 14. 16:49 Privát üzenet
Szerintem szép, jó a stílusa, nőies. Kövér nőként egy ilyen alakkal bőven ki lennék békülve.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 16. 00:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek szép ez a lány?
Tudnátok ajánlani szép meséket, történeteket?
Adidas D Chill fehér cipőmet hogy lehet szép fehérre tisztítani?
Mitől lehet szép sima a lábam? Valami házi praktikával is el lehet érni ha igen mondjatok recepteket?
Melyik, szép asszonyairól híres településről érkezik követség Mátyáshoz egy regény szerint?
Szép napot! Rámenős ügyvédet keresek kezességi ügyekben jártas. Hol találok dunántulon?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!