Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég sokszor volt rá példa,...

Elég sokszor volt rá példa, hogy innen írt valaki privátot. Hogy adjak neki tanácsot, segítsek mondjam el a véleményem, főleg amikor kiderült, h hasonló szituban vagyok.Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Én ezekre a levelekre mindig válaszolok, de utána még annyit sem írnak vissza, hogy kösz. Nem azt várom, h levelezgessünk, h minden nap írjanak, de ha már ők kérnek, akkor ne legyenek ennyire bunkók, nem???
2008. okt. 31. 15:59
 1/2 A kérdező kommentje:
ja a másik, amikor felteszek egy kérdést, és írja valaki, hogy írjak privátot szívesen segít. Írok neki, erre nem válaszol!
2008. okt. 31. 16:02
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Szerintem sokan vannak, akik maguk is tudják a választ a kérdésükre, csak egyszerűen kíváncsiak, hogy mások, hogyan gondolkodnak, mert épp erre is van idejük. Szerintem ők azok, akik nem köszönik meg a segítséget. Miért is tennék, hiszen nem volt rá szükségük. Tisztelet a kivételnek persze, mert olyan is van, aki megköszöni előre a segítséget. Ilyenkor már nem várom a visszajelzést, hogy megkapta, hiszem azt én is látom, hogy a levél elküldve.
2008. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!