Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzért mennétek végig...

Mennyi pénzért mennétek végig meztelenül a Váci utcán?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szoktunk olyan témákról beszélgetni, miket mennyi pénzért vállalna be különféle extrém kihívások közül.


Egyik ilyen, hogy mennyi pénzért vállalná, hogy egy átlagos, tavaszi napfényes szombat délutánon teljesen meztelenül végigsétál a Váci utca közepén, a Ferenciek terétől a Vörösmarty térig.


Ti mennyiért tennétek meg? (Nem tehetnétek magatok elé, köré semmilyen takaró tárgyat, állatot, nem festhetnétek be magatokat, és nem állhatnának beépített embereitek sorfalat körétek. Maximum 4km/h -s sebességgel haladhatnátok. A pénzt csak akkor kapnátok meg, ha végitmentetek a távon.


Nemet, életkort is kérnék, ha lehet.



2018. jún. 15. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Semennyiért, nincs az a pénz.
2018. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

 

Annyi pénzért vállalnám el, amennyiből életem hátralévő részében munka nélkül, a mostani életszínvonalamhoz képest jól megélnék a családommal együtt.

2018. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Izgatnak az extrém helyzetek, szóval jól hangzik 😃

Szerintem 3-4-500ezerért bevállalnám

(Pl 500ért felőlem akár videozhatnák is)

2018. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 -as: 3-4-500e?! És nem zavarna, ha utána mindenki ujjal mutogatna rád, arról lennél híres, hogy meztelenül sétáltál az utcán? Gondolom, sokan levideóznának, fotóználak, tele lenne veled minden közösségi média. Nem tudom, vane munkahelyed, de onnan tuti kirúgnának ezután, és máshova is nehezen vennének fel, hacsak nem műsorvezetőnek egy TV -hez.


Férfi vagy vagy nő? Mennyi idős?

2018. jún. 15. 22:32
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

3as vagyok...

Nem hinném, hogy ilyen komoly szankciókat vonna maga után...

Nyilván ott a helyszínen néznének, videoznának stb, valószínűleg felkerülne netre, eddig nem is zavarna. Ha kiérkeznének a mutatvány közben rendőrök, akkor ugye közszemérem sértés miatt nyilván lenne vele jogi procedúra, stb. Munkahely nem hinném hogy kirúgna, hogy bizonyítja hogy én vagyok a videon? Sehogy...

27/F vagyok

Ha komolyan gondolod és van rá fél milliód, benne vagyok 😃

2018. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3 -as:


Hát nem tudom, én tuti kirúgnék egy olyan alkalmatottat, aki ilyen tenne, mert rontja a cég hírnevét. Nem lenne túl nehéz bizonyítani a videók alapján, hogy te voltaál az, nyilván az arcodat is sokan felvennék közelről. Ráadásul lehet, hogy végig sem érnél, mert a rendőrök elhurcolnának a célállomás előtt, és akkor a rengeteg rólad készült videón és fotón kívül nem lenne semmi hasznod az egészből.


500e Ft -ot meg lehet keresni teljesen átlagos munkákkal is egy hónap alatt anélkül, hogy bármi szégyen érne.


De oké, már úgyis gyűjtöm a pénzt a barátnőm ajánlatára, vele félmilliárd Ft -os árban állapodtunk meg. Akkor te is eljöhetsz majd "előzenekarként", vagy mehettek együtt is, csak te majd annyit kapsz a végén, amennyi az ő fizetségéből lehullik, épp az ezredrészét. Ennyi igazán bele fog férni a költségvetésbe egy kis ráadásért. :)

2018. jún. 17. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Pont arra célzok, hogy számomra ez nem szégyen.

Ha valaki azt kéri tőlem, hogy ennyi összegért vetkőzzek meztelenre és sétáljak el a Vörösmarty térig s kb 10 percre zárjam ki a tudatomból, hogy egy szál lóbálódzó farokban lát mindenki, akkor oké, bevállalnám 😃

2018. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

72 millió Ft.

De ha elvisz közben a röndér közszeméremsértésért, akkor is kifizeted !

2018. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
25%
3-as, Te vagy életem szerelme!😂💕
2018. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

3as voltam 😃

Csók 9es 😘😍😅😃

2018. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!