Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sorozatot nézzek?

Milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem sok sorozatot mondani? Mindegy milyen témában. Ha lehet akkor kérlek írjátok oda, hogy miről szól... előre is köszönöm

2018. jún. 17. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Korod, nemed? Ezek nélkül kicsit nehéz, mert ha mondjuk pasi vagy, nem fogom a Gossip girlt ajánlgatni. Próbálok semlegeseket.


Merlin kalandjai (Arthur király legendájából indul ki, Camelot, kerekasztal lovagjai, Merlin pedig varázsló, aki mindentől megvédi, van izgalom, cselszövés, romantika, mindig van egy megoldásra váró probléma)

American horror story (én az 5. évadtól nem néztem, mert már nem tetszett, de minden évad más, nem is kifejezetten horror, az első évadot imádom, egy elátkozott házról szól, amiben ott ragadnak az ott meghaltak szellemei, és van benne kis romantika, ráadásul végig nem érted, mi történik, aztán minden kiderül, a második évad elmegyógyintézetben játszódik, kicsit ijesztőbb, a harmadik boszorkányokról szól, egyáltalán nem horror, a negyedik cirkuszos, ebben van gyilkosság, mindenféle "freak", pszichopaták, stb.)

Elcserélt lányok (két lány életét követi nyomon, akiket születéskor összecseréltek, teljesen mások, és megismerik a biológiai szüleiket, van benne sok jelnyelv, nagyon érdekes, önmegvalósítás, romantika)

Grace Klinika (orvosos sorozat, sebész rezidensek mindennapjai, érdekes orvosi esetek, de közben a magánéletük, amit nem tudnak távol tartani a munkahelytől, és ahogy küzdenek a céljukért, versenyeznek egymással)

2018. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 15 éves
2018. jún. 17. 17:28
 3/3 anonim válasza:

15 évesen...hmm... Gossip Girl, Vámpírnaplók, Pretty little liars American Horror story, Scream Queens, Scream ( mint a Sikoly film) , 2 broke girls , Young and hungry, Skins, Misfits , Carrie naplója


Ha a krimikef szereted akkor mondjuk a How to get away with murderer, Sherlock, Izombie

2018. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!