Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan gondolta?

Komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki már háromszor lekövérezett a többi osztálytársam elött, és még röhögött is. Pedig fogytam, nem is kicsit, és ezt nagyon sokan mondták. A fiúval, amúgy jóban vagyok úgymond, szoktam találkozni a többi osztálytárssal meg vele. Már többször is szóba hoztam, hogy tényleg így gondolja-e. Mert nyilván rosszul esett. Egyszer letagadja, egyszer meg aztmondja hogy azt nem úgy gondolta.

2018. jún. 17. 18:56
 1/1 gumikacsaszerzetes válasza:
Ne törödj avval amit ő mondd, az a legfontosabb hogy te hogyan érzed magad...amúgy is vannak olyan fiúk akiket zavar ha valaki kövérnek nevezi magát és pont azért mert te így gondolod ráerősít arra amit te gondolsz...de ha te magadat csinosnak tartod akkor figyeld csak meg ő is ezt fogja majd gondolni
2018. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!