Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi igeidőt kérdezhetnek...

Mennyi igeidőt kérdezhetnek egy kilencedikes szintfelmérőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég volt a ballagásom, és pechemre nemsokára már lesz az angol szintelmérőm is (kilencedikre). Azért vagyok ebben bizonytalan, mert 4 év alatt volt 5 angol tanárom, akikkel nem tanultunk úgy, hogy bármi használható tudásunk lehetne (esetleg önerőből). Pénteken írom a szintfelmérőt, és szeretnék rá készülni mindenképpen, és mindenek előtt tisztázom magamban az igeidőket. Egyszerű,folyamatos,befejezett jelen, egyszerű,folyamatos múlt,egyszerű jövő szerintetek elég? Előre is köszönöm, a megértéseteket!

2018. jún. 18. 13:50
 1/6 anonim válasza:

Szia! Anno nekem is volt hasonló felmérő. Szerintem azokat az igeidőket gyakorold, amiket felsoroltál. Nekünk elég egyszerű feladatok is voltak amelyek leginkább a szókincset tették próbára. Szerintem ne parázd túl, minden rendben lesz.

Sok sikert!

2018. jún. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon szépen köszönöm! Majd mesélek, ha "túléltem" :)
2018. jún. 21. 17:11
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú tényleg nem volt nehéz! Nagyon féltem tőle pedig... A legtöbb feladatba olyanokat kellett csak beírni, hogy melyik ige passzol a mondatba, például

anya minden délután a fürdőszobában: a válasz-főz b válasz: mos c: válasz fut...

Volt olyan is, ahol jobban oda kellett figyelni, de azok is az igeidőkön múlottak.

2018. jún. 24. 10:26
 4/6 anonim válasza:

Na látod mondtam én :D :)

Ezek szerint lesz nálatok is egy erősebb meg egy gyengébb csoport?

2018. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen :) Szeritnem majd a gólyatáborban mondják el, hogy melyikbe kerültem, vagy küldenek egy levelet róla.
2018. júl. 16. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyik csoportba

kerültél?

2018. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!