Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemi aktuson kívül milyen...

Nemi aktuson kívül milyen aktus van még?

Figyelt kérdés

Egy képmegosztón írták a szabályzatban, hogy nemi aktust ábrázoló/ tartalmazó képet megosztani tilos.


Milyen aktus van még?


2018. jún. 18. 18:25
 1/6 anonim válasza:
Aktus szó jelentése: Tervszerű lépés egy cél irányában; eredményes tett, cselekedet, amelynek (jogi) következménye van.
2018. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogi aktus

Közigazgatási aktus

Végrehajtási aktus

Beszédaktus

Normatív aktus

Képi aktus

Egyedi aktus


Van bőven..., leginkább a jog világában használatosak, nyilván a közbeszédben a legelterjedtebb az a szexuális aktus.

2018. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Színpadi is van. Azon kívül kont... szemkont, szintkont... :)
2018. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önkényesen azért nem választhatod szét a szavakat, ha önálló jelentésű tagokból áll. Az aktus és a kontaktus teljesen mást jelent, hiába tartalmazza egyik a másik betűit.
2018. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Tettem kis mosolygós jelet, hogy azok is értsék akik nem fogják fel, hogy csak vicceltem. Oké, hogy neked nem poén, de engedd már meg, hogy itt magamban elnevetgéljek. Bocs, ha ez egy olyan vér komoly téma és megbántottam volna vele a betűket. Egyébként részben válaszoltam is, mert színpadi tényleg van.
2018. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2*Sü ***** válasza:
Szerintem #3-nak jár a keksz. Oké, offtopic, mint ahogy az én válaszom is, meg #4 válasza is, de azért jár a keksz, na! :-)
2018. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!