Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit mondanátok neki ebben...

Ti mit mondanátok neki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel heti szinten tartsuk a kapcsolatot.Eljön kávézni,beszélgetni és én is hozzá.Nem rég bejelentette hogy nem sokára lesz az esküvője és állítása, szerint csak a szolid családi kört fogják meg hívni. Hatvan személyes lesz a lagzijuk.Meg jegyzem lesz menyasszonyi ruhája ahogy el mesélte nekem nem tűnt annyira egyszerű lagzinak.Főleg ha a miénkhez hasonlítom mert nálunk tényleg csak a szűk családi kör,volt jelen az,az csak húsz személy egyszerű ruhám,volt ruhám volt nem volt igazi menyasszonyi ruhám se illetve templomi esküvőm sem.Ami az egészben rosszul esett hogy hatvan személy lesz jelen az állítása szerint én heti szinten tartom vele a kapcsolatot és hogy engem nem hívott meg.Ez nagyon érdekes a számomra.Illetve azért is mert amikor el jön akkor a drága menyasszonyi ruhájáról áradozik és hogy miért mennyit fizetnek majd milyen sokat a helyért ,amit ki bérelnek például illetve ilyesmik.Nekem fontos vele a baráti kapcsolatunk és be vallom kicsit rosszul érintett hogy az élete nagy napján nem lehetek ott és nem szeretné meg osztani velem ezt az élményt.
2018. jún. 19. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
"Nekem fontos vele a baráti kapcsolatunk." Hát, neki meg nem. Csak arra vagy jó neki, hogy legyen kinek dicsekedni. Felejtős. Esküvő után úgyse találkozna veled heti szinten, gyerekkel meg aztán pláne.
2018. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!