Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el az emlékeket?

Hogyan felejtsem el az emlékeket?

Figyelt kérdés

Van barátom 3honapja, de előtte volt egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam. De nem lehettunk együtt. Nem is ő maga hiányzik mert te yleg már El felejtettem őt, csak a vele El töltött órák hiányoznak nagyon azok a jó nevetések. El szeretnem ezeket felejteni hogy ne gyotorjon tovább ez az érzés, az emlékek. Mit tegyek?

/bulikba már nem jarogatok, barátnőmmel is rendesen össze vesztem szóval már senkivel se tudnék beszélni erről a problémámról. /

17L



2018. jún. 21. 23:14
 1/3 anonim válasza:

Én piával nyomtam el egy lány hiányát, no meg az időt... Lassan fél éve, de az elmúlt egy két héten is órákig sirtam éjjel.. (ez csak az illúzó és csalódás miatt van hogy azt hiszem végre megvan az a lány, de nem és emiatt eszembe jut...) Várj egyszer úgyis elmúlik, mindnyájunk ugyanúgy működik. Csak kell valaki jobb nála. Esetleg a barátoddal ezeket az "időket" rekonstruáljátok, ha "szivből jön.".


17/F

2018. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2018. jún. 22. 08:25
 3/3 A kérdező kommentje:

Párommal azota 2eve egyutt vagyunk.

A fiúra azota is gondolok, azota is szüntelenül majdnem mindenegyes nap😊

2020. júl. 28. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!