Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy éve elmentem...

Mit tegyek? Egy éve elmentem egy csapatból, ahol 6 évet húztam le. Ott én voltam a vezető. Az új klubba viszont visszaszorultam.

Figyelt kérdés
Most visszahívtak egy pár napos utazásra. Nagyon jól éreztem magam. Most gondolkozok, hogy visszamenjek-e. Az agyam szerint maradok ott, ahol 1 évet húztam le, mert az egy fokkal fejjebb van. A szívem a régi csapatom fele húz.

2018. jún. 24. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha olyan klubról van szó, ami meghatározhatja a jövődet, akkor neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb: a barátok, vagy a fejlődés.

A régi csapatoddal kapcsolatban maradhatsz, nem kell tőlük teljesen elválni. Az, hogy a mostani csapatodban milyen pozíciót töltesz be, szerintem nem fontos. Szerintem. Gondolj bele, miért mentél át oda.


Vegyük példaként, hogy én 6 évet együtt voltam az általános iskolás osztálytársaimmal. Utána átmentem egy másik suliba, csak úgy. Ki akartam próbálni magam a felvételin és végül felvettek. Hetedik év végén én is belegondoltam, hogy a régi barátaim között szeretnék-e lenni, vagy maradjak azzal a bagázzsal, akiket még alig ismerek és nem tűnnek valami jó fejnek. Végül maradtam, mert a sulit jobbnak véltem. De még mindig kapcsolatban vagyok a régi barátaimmal, és minden szép és jó.


Szóval, ha engem kérdezel, én maradnék ott, ahol most vagyok. De nem ismerem pontosan a helyzetedet, így nem tudok annyira határozott választ adni. Mindenesetre, ha a mostani klubodban jobban fejlődsz, mint az előzőben, és ez fontos számodra, akkor légy céltudatos és maradj.

2018. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!