Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet Fogszabályzóm úgy, hogy...

Lehet Fogszabályzóm úgy, hogy van tejfogam?

Figyelt kérdés
Elég rosszak a fogaim , és már van egy éjjeli fogszabályzóm viszont az nem sokat hat. De a lényeg,hogy voltunk a fogorvosnál,és azt mondta hogy, em sokára felrakja a rendes fogszabályzót, márcsak 2 fognak kell kiesnie. DE nekem a hátsó 5-ösök tejfogak de ő attól még felakarja tenni rá.. Ez így normális? Vagy mi?Én úgy tudtam h csak akkor rakják fel ha már nincs tejfogad .-.

2018. jún. 24. 17:57
 1/2 anonim válasza:

Ez érdekes... pedig csak akkor tesznek fel fogszabályzót tudtommal, ha kiesik az összes tejfogad, másként nem lehet. Én nekem is addig kellett hordanom az éjjeli fogszabályzót, amíg ki nem esett az összes tej fogam. De be kell vallanom nekem sem segített túl sokat. Ezért kaptam egy állandó felsőt, és utána kicsit később egy alsót.


Szerintem bízz a fogorvosban, ő ebben szakember. Amúgy régebben az én fogorvosom is mondta, hogy hamarosan felteszi az új fogszabályzót. Aztán eltelt utána 1 év, és feltette. De az egyáltalán nem "hamarosan" volt Xd

Remélem, hogy segítettem evvel valamennyire neked. :)

2018. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia !! Igen :)) És köszi hogy segítettél/válaszoltál :))
2018. jún. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!