Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvin a jelentkezések és...

Felvin a jelentkezések és pontszámok résznél még mindig 0 pontom van, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem a nyelvvizsgám, az 11 és 12 évvégi bizonyítványokat, illetve az érettsgéi bizonyítványomat (igaz, azt nem kellett volna, de erről későn értesültem, törölni pedig nem lehet. De ebből csak nem lehet baj?!). A bizonyítványok ugyan még feldolgozás alatt állnak, a nyelvvizsgámat viszont már hónapokkal ezelőtt elfogadták, mégsem számoltak még fel pontokat érte. A ti bizonyítványaitokat feldolgozták már? Kicsit sokallom. A 11. évvégit még februárban töltöttem fel... Van okom aggódni, vagy nálatok ugyanez a helyzet? :s

2018. jún. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A bizonyítványaimat nekem már feldolgozták, viszont nekem is mindenhol 0 pont áll még.
2018. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van okom aggodni hogy a 11est meg mindig nem dolgozta fel? Furi :s
2018. jún. 28. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a bizit már feldolgozták, viszont nekem is 0 pontom van egyelőre. Szerintem addig 0 marad, amíg az érettségi eredményeket le nem kérik a nyilvántartásból. Nem túráztatom magam rajta, szerintem te se tedd. Júli 11-ig csak feldolgozzák. Ha 1-2 nappal előtte sincs még meg, akkor lehet elkezdeni aggódni, de reméljük, hogy addigra elkészülnek vele.
2018. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na minden oké?
2018. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!