Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a WISH-ről?

Mi a véleményetek a WISH-ről?

Figyelt kérdés
Rendeli szeretnék egy karóràt és egy telefon tokot onnan de nem tudom hogy bízhatok ebben az oldalban. Valaki azt mondta bankàrtyàt kell megadni de nekem azt nem kéri akkor amikor hozzàk akkor is kifizethetem? Nem regisztràltam facebookal léptem be lehet ezért nem kéri? Valaki rendeltmàr onnan?

2018. jún. 29. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a wish. Bár mondjuk ott is vannal drágább dolgok. Inkább ruhát célszerű venni . A karora több szerintem de egy telefon tok olcsóbb.
2018. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te bankàrtyával vagy amikor hoztàk akkor fizettél?
2018. jún. 29. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mastercardal fizetsz. Én már rendeltem onnan. Semmi gond nem volt. Regisztrálni kell.
2018. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze előre fizetsz
2018. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külföldről nincs utánvétel, mindent előre online ki kell fizetni, hogy egyáltalán feladják postára a terméket.
2018. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!