Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érvényteleníthetne...

Szerintetek érvényteleníthetnek ha nyersz egy sorsoláson?

Figyelt kérdés
Csütörtökön jött az email, amiben tájékoztattak, hogy nyertem és kérte, hogy adjam meg hogy PC, vagy Mac a platform amin játszok(játékot nyertem és nem, nem becsapás) mert küldeni fogja nekem a kódot amivel letölthetem(ez egy fizetős játék másolata, maga a készítő szokott sorsolni négy játékost). A lényeg az hogy csak ma láttam az emailt(szombaton) és hát eltelt két nap csütörtök óta. Szerintetek érvénytelen lett és sorsoltak mást, vagy csak túlagyaltam és csak várnom kell? Ráírtam facebookon, emailen. (Amerikában él és emiatt abban is reménykedem hogy csak más időzónában van és biztos akkor válaszol, mikor alszom) Szerintetek?

2018. jún. 30. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pishing resze vagy.
2018. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:
Elvileg van egy szabályzat, amelyben leírják, hogy az értesítés után mennyi idő áll rendelkezésedre a kapcsolatfelvételre.
2018. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!