Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor buktam a tipp mixem?

Ilyenkor buktam a tipp mixem?

Figyelt kérdés
Spanyolokat raktam de döntetlen lett és hosszabbítás van és ha ok nyernek akkor is buktam a szelvenyem?
2018. júl. 1. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nyernek a hosszabbításban vagy utána tizenegyesekkel a spanyolok, akkor jár a pénz.

Viszont nem vagyok biztos benne, ezért engem is érdekelne egy valóban tuti válasz, ha valaki tudná.

Esetleg írd ki a Sport, mozgás - Labdarúgás témába, ott hasznos válaszok jönnek a tippmixre.

2018. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a meccs eredmenyére fogadtál, akkor buktaad, mert a 90 perc(plusz a bíró által "ráhúzott pár perc) számít, a 2X15 perc hosszabbítás már nem. Ha csak arra, hogy melyik csapat jut tovább, akkor meg reménykedhettél volna...
2018. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves #2-es!


Szóval ha mondjuk az orosz csapat győzelmére fogadok, és nyertek is de ugye 90 percen felül, akkor jár a pénz? Nincs gond, hogy nem a rendes játékidőben történt a győzelem?

2018. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tok mindegy már ... buktam igyis ugyis de köszönöm 😀😀😀
2018. júl. 1. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3: Lehet fogadni a meccs eredményére(hazai, vendég, vagy döntetlen). Ezesetben csak a rendes jatékidő szamít, tehat ennel a meccsnél, csak a döntetlen a nyerő, barmelyik csapat győzelme már nem. És van olyan fogadasi lehetőség, ahol a tovabbjutó kiletét kell eltalalni. Ennel tökmindegy, hogy 90 perc alatt, hosszabbításban, vagy 11- esekkel jutott tovabb.
2018. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Köszönöm szépen!
2018. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze vannak tovabbi fogadási lehetőségek(pl.:rendes jatekidőben dől el a meccs, hosszabbításban, vagy csak 11- esekkel)
2018. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, megnéztem a tippmix.hu-n. Köszi, még egyszer :)
2018. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!